Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Дві Баби-Яги"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Добра і тепла стара казка, тільки ось нібито багато в ній відбувається сьогодні: то молода красуня раптом виявляється поруч зі злим чаклуном, хоча у неї і є чудовий наречений, а то раптом уже нещасну і самотню Бабу-Ягу цей самий наречений виручає з біди ...
 
Втім, все на сцені настільки весело і легко у цій яскравій казці з піснями, танцями і жартами, що нудьгувати глядачі не встигнуть. Ну, а Добро, звичайно ж, як і має бути в казці (і в житті теж!) - виявиться головним і неодмінним переможцем в боротьбі зі Злом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Дві Баби-Яги" відбудеться 7 березня 2021, 12:00, неділя в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+