Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Дерева вмирають стоячи"

У продажу залишилось 291 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 80 грн
Бронь
24
години

Про подію

Склянка з отрутою й рятівна записка, букет троянд та слово «завтра», таємнича контора й зустріч, яка інтригує, небезпечна телеграма й морська катастрофа, багаторічна розлука й довгоочікуване повернення, рідний дім й любляча бабуся, респектабельний архітектор й злочинець, якій втік, прекрасна ілюзія й жорстока правда, останній день й гілка палісандра ... 
 
Все це - в сюжеті п'єси Алехандро Касони «Дерева вмирають стоячи», одного з найрезонансніших, захоплюючих і зворушливих творів іспанської драматургії ХХ століття, яка знову оживає на одеській сцені.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Дерева вмирають стоячи" відбудеться 27 січня 2022, 19:00, четвер в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+