Вистава "Чеховські мотиви"

19 листопада 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем’єра вистави «Чеховські мотиви» відбулася в 2016 році. І з тих пір з успіхом йде в «Театрі на Чайній». Режисер Олександр Онищенко поклав в основу постановки два твори ірландського драматурга Брайана Фрілла.
 
Відомий письменник 20 століття в обох своїх п’єсах використовував чеховські мотиви. Перша частина вистави — п’єса Фрілла «Курортні забави». Цінитель творчості А. П. Чехова легко впізнає тут історію дами з собачкою.
 
Все той же кінець 19 століття, та ж Ялта, той же курортний роман, який несподівано переростає в справжню любов. Тільки тепер ми почуємо думки героїв, що допоможе глибше проникнути в їх внутрішній світ. Друга частина поставлена за п’єсою «Після завіси». Одноактний твір відноситься до останніх у творчості Фрілла.
 
Автор зіштовхує двох персонажів А. П. Чехова — Соню з «Дяді Вані» і Андрія з «Трьох сестер». Постарілі герої зустрічаються в 1920-і роки в дешевій московської їдальні. Емоційний вантаж давніх спогадів тисне на них до сих пір. Жанр «Чеховський мотивів» — трагікомедія, тому буде місце і сміху, і сліз.
 
В ролях: Олег Симоненко і Олена Юзвак. Для вистави діє вікове обмеження — від 15 років. Чекаємо Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Чеховські мотиви" відбудеться 19 листопада 2020, 19:00, четвер в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+