У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Школа Сміху - Фінал

1 березня 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фінал Школи Сміху в Одесі!
Де ще вчитися смішити людей, як в не в Одесі? У Бейт Гранд (Єврейський культурний центр) відбудеться фінал другого сезону Школи Сміху. Тут немає заборонених тем і глядачів молодше 16 років, адже саме в цій кузні кують майстрів справжнього Одеського гумору, які завтра будуть розповідати вам за всю Одесу!
 
Другий сезон Школи Сміху
А як ще виховувати нових Жванецьких і Клар Новікових? Тільки у нас, і тільки на ваших очах! Тут є свої команди і свої тренера, свої переможці і переможені. Але над усім цим - м'який, мудрий, саркастичний і тонкий єврейський гумор, який часто межує зі сміхом крізь сльози. Адже який народ, такі й жарти.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Школа Сміху - Фінал відбудеться 1 березня 2020, 19:00, неділя в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+