СЕМЬ ПРЕДПОСЛЕДНИХ СВИДАНИЙ

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Долгожданная премьера от создателей «Поезд «Одесса-Мама». Это, конечно же, не продолжение «Поезда».Но столько же доброго юмора, столько же гомерического хохота, столько же теплых и трогательных эмоций! История эта предельно житейская. Одинокие люди: он, прямо скажем, не Ричард Гир, а она совсем не Джулия Робертс. Но они тоже люди, и тоже хотят жить, и любить, и даже иногда заниматься сексом. Тем более, что основная мысль спектакля- жизнь после пятидесяти только начинается. Но для этого нужно, как минимум, встретиться. А встретятся наши герои или нет- вопрос.

Как и в «Поезд «Одесса-Мама», действие происходит и на сцене, и на экране. На экране, как всегда, суперзвезды. А на сцене - впервые неожиданный дуэт- как всегда потрясающий Олег Филимонов, и ,внимание- сюрприз- звезда «Маски шоу» Наталья Бузько.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

СЕМЬ ПРЕДПОСЛЕДНИХ СВИДАНИЙ відбудеться 22 червня 2018, 19:00, п’ятниця в Український театр ім. В. Василько. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+