Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Квартет І "Розмови чоловіків середнього віку"

17 листопада 2020, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

17 листопада Квартет І зіграє одину з найулюбленіших вистав київських глядачів «Розмови чоловіків середнього віку».
 
Четверо чоловіків говорять на сцені саме про те, що їх цікавить і саме те, що вони про це насправді думають. Не вигадані персонажі думають - вони самі. Про відносини з жінками, про незадоволені амбіції, про голлівудське кіно, про зради, про ось тільки що (по відчуттю)  дитинстві, що закінчилось, про помилкові пафоси, про наближення старості. Зал сидить, затамувавши подих - боїться пропустити хоч слово. Схоже, кожному з присутніх в залі є що додати від себе в цю нескінченну низку історій про взаємні чоловічих і жіночих підлості, про «криву жіночу логіку» і про фальші в житті і в мистецтві.
 
«Почавши працювати над цією виставою, ми дуже швидко зрозуміли, що взагалі не знаємо, про що вона повина бути... Ніякі думки про сюжет або героїв в голови не приходили, тому ми сиділи і розмовляли. Просто розмовляли про речі, які хвилюють чоловіків середнього віку, - а було нам тоді, як раз, по 35-38 років.
 
А що хвилює чоловіків в цьому віці?
 
В першу чергу, звичайно, жінки.
 
Потім - робота, гроші, успіх, популярність (це - якщо працюєш в шоу-бізнесі, а ми, адже, саме в ньому і працюємо), заздрість до більш вдачливих колег, одноліток, друзів ... та, взагалі, - до всіх більш вдачливих ... але найбільше, звичайно, жінки.»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Квартет І "Розмови чоловіків середнього віку" відбудеться 17 листопада 2020, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.