РОБИ ЛАКАТОШ И АНСАМБЛЬ

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Одесская филармония. Роби Лакатош и ансамбль. За венгерским скрипачом Роби Лакатошем закрепился «титул» «короля цыганской скрипки».

Он — представитель знаменитой династии Лакатош — ромских музыкантов, которых более 150 лет считают лучшими скрипачами мира в жанре популярной музыки. Сам Роби Лакатош — признанный виртуоз,«самый быстрый скрипач мира» («Daily Telegraph»).

Программу «La Passion» (Монти, Пьяццолла, Лакатош, Косма) гений скрипки исполнит в сопровождении ансамбля, где каждый участник- солист-виртуоз мирового уровня.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

РОБИ ЛАКАТОШ И АНСАМБЛЬ відбудеться 3 червня 2018, 19:00, неділя в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+