Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Роздягайся, поговоримо!"

3 серпня 2021, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

3 серпня 2021 року у Театрі “GORSAD” відбудеться романтична комедія “Роздягайся - поговоримо” в Одесі за п'єсою Рея Куні і Джорджа Чепмена, яка вже стала легендою театральної сцени. Якщо ви хочете перевірити власні стосунки на міцність - влаштуйте ремонт. Якщо не посваритесь назавжди - сміливо одружуйтесь. Рецепт простий і перевірений на тисячах пар. Але Джоана і Філіп вже давно одружені і вважають, що ремонт їм не завадить.
 
Романтична комедія
І ось, у занедбаному помешканні господарів з'являється молодий і симпатичний дизайнер. І здається, він готовий кардинально змінити не тільки  інтер’єр, а й усе життя подружжя. Тим більше, що Джоана йому подобається ще сильніше, аніж планування. А от Філіпу тепер доведеться напружитись не на ниві ремонту, а задля порятунку власної родини!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Роздягайся, поговоримо!" відбудеться 3 серпня 2021, 19:00, вівторок в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+