Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Приємна несподіванка"

31 липня 2021, 19:00, субота
У продажу залишилось 396 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 290 грн
Бронь
48
годин

Про подію

31 липня 2021 року в Літньому театрі GORSAD відбудеться комедійна вистава “Приємна несподіванка” в Одесі! Два єврея зустрілися при дивних обставинах. Молодик Рос наїхав на поважного старого містера Гріна у буквальному сенсі - сталася дорожня пригода. Далі був суд і несподіваний вирок: Рос має регулярно навідуватись до потерпілого і доглядати його.
 
Комедійна вистава в Літньому театрі
А ви уявляєте, на що здатен старий і самотній дідуган, який ще й ображений і на Роса, і на весь світ? Одним словом, єврейський дідусь! Тому Росу доведеться зібрати докупи  все своє терпіння. Але зрештою, ці двоє знайдуть шлях до порозуміння та стануть один для одного рятівними колами від жорстокої дійсності.
 
Куди піти в Одесі з дівчиною? На комедійну виставу “Приємна несподіванка”!
 
Гастролі відомих київських акторів
Дотепна комедія з колоритними персонажами
Романтична атмосфера міського саду

Дійові особи та виконавці:
  • Містер Грін – Народний артист України Олексій Вертинський,
  • Рос – Артем Ємцов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Приємна несподіванка" відбудеться 31 липня 2021, 19:00, субота в Літній театр, Міський сад. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+