Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Поль Манондіз. Одеса

Поль Манондіз. Одеса
3 квітня, 19:00, субота
Одеса Одеська обласна філармонія
Купити квитки Залишилось квитків: 478
14 липня, 19:00, середа
Одеса Одеська обласна філармонія
Купити квитки Залишилось квитків: 477

Про подію

Поль Манондіз в Одесі
В Великій Залі Одеської Філармонії відбудеться концерт французького співака Поля Манондіза, який представить свою прем’єрну концертну програму «LeConcert». У концерті прозвучать партії з найкращих французьких мюзиклів. Артист - володар “Золотого призу” Брюсельської консерваторії та заслужений діяч естрадного мистецтва України.  Поль Манондіз - перший європейський співак, який отримав таке звання. І це не випадковість. Адже заради кохання співак і композитор залишив рідну Францію, переїхав до України і навіть заспівав українською мовою!
 
Прем’єрна програма «Le Concert»
Ця історія відображена у кліпі на композицію “Зацілую”, який набрав вже більше 4-ох мільйонів переглядів. Шарм, ліризм та мелодійність Поля Манондіза знайшли чимало шанувальників серед українців і програма «Le Concert» - це подарунок для усіх прихильників якісної французької музики.
Пристрасть, кохання, витонченість і елегантність  переплетені у піснях Поля Манондіза у один вишуканий візерунок. Це справжнє музичне задоволення, від якого не можна відмовитись! Щоб потрапити на концерт Поля Манондіза в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 270 до 1450 гривень.
 
Де почути справжнього французького шансоньє в Одесі? На концерті Поля Манондіза!
Визнаний європейський співак
Композиції з кращих французьких мюзиклів
Шарм і пристрасть справжнього шансоньє
 
Поль Манондіз пісні:
Зацілую
В твоїх очах
Моя перша любов
Вирушали хлопці
Моя теща любить сало