Готель "Беверлі - Хіллз"

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00

Про подію

Лірична комедія "Готель" Беверлі-Хіллз "за мотивами п'єс Ніла Саймона

У ролях: Олексій Богданович, Катерина Кістень, Наталія Васько, Тетяна Аркушенко.

Режисер-постановник Ірина Зільберман.

Художник-постановник Наталія Клісенко.

Вистава на дві дії з антрактом.

Дія спектаклю відбувається в номері готелю "Беверлі Хіллз" в Лос Анжелесі.

Три новели, які розповідають про долі трьох подружніх пар в різний час, що зупиняються в цьому номері. Три блискучих психологічних рауту.

У першій частині в поєдинок вступають колишнє подружжя. Вона - редактор нью-йоркського тижневика, жовчна і ділова, він - розслаблений каліфорнійський сценарист. Але у них загальна сімнадцятирічна дочка, яка вирішує, що вона хоче жити з батьком ..

Історія другої пари: вона - англійська актриса, яка прилетіла на церемонію вручення Оскара, він - супроводжуючий її чоловік, солідний Лондонський антиквар, який втрачає, як їй здається до неї інтерес.

Третя історія - стовідсотковий фарс. Добропорядна єврейська пара плюс повія в його ліжку.

Але хоч як мене були різні сюжетні лінії - всі вони про кохання. Творці вистави мовою комедії говорять про дуже серйозні речі. У жартівливій формі відстоюють головні людські цінності.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Готель "Беверлі - Хіллз" відбудеться 22 жовтня 2018, 19:00, понеділок в Одеський академічний російський театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+