Особливо одружений таксист

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Особливо одружений таксист в Одесі!
25 лютого 2019 року в Театрі музичної комедії в Одесі відбудеться комедійна вистава «Особливо одружений таксист». Її головний герой — Джон Сміт, який одружений одразу на двох жінках, а отже — має дві родини і одразу дві домівки, і звичайно вдвічі більше клопотів! З Мері він уклав цивільний шлюб, а з Барбарою — вінчався у церкві. І кожна з цих жінок думає, що вона у Джона одна-єдина.
 
Комедійна театральна вистава
Проте машина у нашого героя є, а мешкають його жінки неподалік одна від одної. Тому якийсь час йому вдається всидіти на двох стільцях. Але удар сумочкою по голові від старої пані все змінює. Джон отримує проблеми з пам’яттю і тепер не може розібратися кому він хто. А що з цього вийшло, дізнаєтесь, коли побачите виставу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Особливо одружений таксист відбудеться 25 лютого, 19:00, понеділок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+