Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Оперета "Польська кров"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Оперета на 3 дії з 1 антрактом
 
П’єса — Л. Штайн, переклад — Д. Джусто
 
Прем’єра класичної оперети «Польська кров» Оскара Недбала на лібрето Лео Штайна відбулася 25 жовтня 1913 року в Карл-театрі в Відні.
 
Оперета мала шалений успіх в перші роки появи на сцені і має велику європейську популярність сьогодні — входить в ТОП-10 оперет Європи.
 
Граф Болеслав Баранський (Болло) веде досить легковажне життя і близький до розорення. Його знайомий, поміщик Ян Заремба, хотів би йому допомогти, але не бажає викидати гроші на вітер. А ось віддати за графа свою дочку Гелену він був би не проти: дочці не завадить титул, а в тім, що їй вдасться приборкати чоловіка-вертопраха, батько не сумнівається. Гелена, в свою чергу, зачарована графом. Але Болло навідріз відмовляється одружитися: його дружина повинна бути не менше знатної, ніж він, до того ж він дуже захоплений прекрасної танцівницею Вандою. Тоді Гелена за допомогою графа Броніслава Попеля влаштовується в напіврозорений графський маєток економкою на ім’я Марина. Вона носить селянський одяг і твердою рукою наводить порядок: виганяє приятелів-нахлібників, припиняє п’янки-гулянки, господарює.
 
Чим закінчиться ця смілива авантюра ви дізнаєтесь, якщо вирішите насолодитися чудовою музикою, танцями, вокалом, костюмами і декораціями, словом, якщо подивитесь оперету «Польська кров».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Оперета "Польська кров" відбудеться 28 лютого 2020, 18:30, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+