У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оперета "Маріца"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

оперета на 2 дії
П'єса — Ю. Дімітрін
 
Запальна оперета Імре Кальмана «Маріца» вважається самим «угорським» твором автора. Вона сповнена національних танців, мелодій, характерних типажів. Вперше була поставлена в 1924 році на сцені театру Ан дер Він і мала величезний успіх. Її цигансько-угорська романтичність і яскравість нікого не залишила байдужим.
 
На сцені нашого театру «Маріца» ставилася в 1949, 1976 і 1994 роках. У різні роки в цій постановці були зайняті кращі артисти: Є. Дембська, О. Гловацька, М. Дьоміна, І. Іванова, В. Фролова, Н. Завгородня, М. Водяной, Ю. Динов, М. Удод, В. Фролов, М. Завгородній.  
 
«Маріца» — це відразу кілька любовних історій з інтригами, незвичайними розв'язками, тонким гумором. Хіба можна відмовити собі в задоволенні спостерігати за перипетіями сюжету, насолоджуючись чудовою музикою І. Кальмана і чудовими голосами молодих талановитих артистів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Оперета "Маріца" відбудеться 21 січня 2022, 18:30, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+