У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оперета "Біла акація"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє легендарну оперету, яка була поставлена в 1956 році на нашій сцені і стала візитною карткою театру. «Біла акація» для Одеської музкомедії — як «Чайка» для МХАТу.
 
«Задум „Білої акації“ виник у травні 1954 року, коли до Одеси приїхали І. Дунаєвський з лібретистами Володимиром Массом і Михайлом Червинським. „Ми гуляли по вулицях і мріяли, — згадував І. Гріншпун. — Чи мріяли про нову оперету, навіть знайшли двір, де буде відбуватисяподія. Старий одеський двір, багато сусідів, де все ділять засмучення і радості, що відбуваються в кожній родині... Так народжувалася... „Біла акація“. Ми очікували її з нетерпінням, оскільки це був „одеський матеріал“... З перших днів приїзду до Одеси, яка так гостинно нас прийняла, хотілося присвятити виставу цьому місту, багато раз оспіваного, овіяного романтикою“. В Одесі романтику завжди уособлювало море й моряки, а в 1950-х головними морськими героями були китобої. Вихід в рейс і повернення з рейсу флотилії „Слава“ збирали в порту і на Приморському бульварі не тільки родичів і друзів, а й десятки тисяч спраглих побачити своїми очима це величне видовище. На відміну від офіційних дат, то були істинно народні свята. Тому саме китобоїв автори вирішили зробити героями нової оперети». (О. Галяс «Сьогодні і назавжди»)
 
У 1957 році за виставою був знятий фільм, який 12 травня 1958 року вийшов на екрани, після чого «театр вирвався в лідери свого виду мистецтва. Михайло Водяний став тим, кого в старовину називали „улюбленець публіки“. А пісня Тоні про Одесу стала спочатку неформальним, а з 25 серпня 2011 року — офіційним гімном міста. Ця пісня назавжди „зріднилася“ з голосом Ідалії Іванової...»
 
Легендарна оперета, зоряний склад артистів (5 народних артистів України), приголомшлива музика Ісаака Дунаєвського і п'янкий аромат білої акації — все це чекає наших глядачів!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Оперета "Біла акація" відбудеться 19 грудня 2021, 16:00, неділя в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+