Зимовий променад "La Traviata"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Джузеппе Верді
Опера на 3 дії
Лібрето Франческо Піаве за романом Дюма-сина «Дама з камеліями»
 
Тривалість з антрактами: 3 години
 
Диригент-постановник – В’ячеслав Чернухо-Воліч
Режисер-постановник – Євген Лавренчук
Художник-постановник – Юхим Руах
Хормейстер-постановник – Валерій Регрут
Художник зі світла – Наталія Гара
 
Прем'єра відбулася 9-10 листопада 2019 року
 
 
Дія І
 
Вітальня салону паризької куртизанки Віолетти Валері. Вперше після хвороби вона запросила до себе гостей. Давній знайомий Віолетти, Гастон, знайомить її з Альфредом Жермоном, який нещодавно приїхав до Парижа.
 
Залишившись наодинці, Альфред освідчується Віолетті в коханні. Але вона добре знає, що стосунки куртизанки та аристократа не принесуть щастя: світське товариство ніколи не визнає їхнього шлюбу. Та Віолетта не відкриває своїх думок Альфреду, аби не засмучувати його. Вона дарує шанувальнику камелію на знак прихильності.
 
Гості розходяться. Віолетта збентежена зізнінням Альфреда, проте переконує себе, що справжнє кохання не для неї.
 
Дія II
 
Перша картина
 
Передмістя Парижа. Минули три місяці відтоді, як закохані виїхали з міста. Із розмови з покоївкою Альфред випадково дізнається, що Віолетта потай розпродає своє майно, прагнучи уникнути матеріальної скрути. Чоловік їде до Парижа для владнання фінансових справ.
 
За його відсутності до Віолетти приходить батько Альфреда, Жорж Жермон, і висуває звинувачення у розоренні та ганьбі його сина. Вона показує папери про розпродаж свого статку. Старий аристократ вражений такою самовідданістю та все ж просить розірвати нерівні стосунки. Жінка знає, що смертельно хвора і тому погоджується.
 
Віолетта пише коханому останнього листа. Повертається Альфред і застає її вкрай схвильованою. Жінка запевняє його в своєму коханні, але прощається та йде. Альфредові приносять листа, де Віолетта повідомляє про розірвання їхніх стосунків. Альфред спочатку вважає, що вона покинула його через гроші, однак із прочитаного довідується, що Віолетта вирішила обирати колишній спосіб життя.
 
З’являється Жорж Жермон і просить сина повернутися до родини. Альфред знаходить запрошення на бал від Флори Бервуа, подруги Віолетти. Він вирішує піти туди, аби помститися коханій.
 
Друга картина
 
Бал-маскарад у Флори. У супроводі барона Дюфоля з’являється Віолетта. Згодом приходить і Альфред. Йому неймовірно щастить у грі в карти. Він шукає сварки з бароном. Віолетта боїться дуелі та благає коханого піти. Молодий чоловік згоден, але тільки разом з нею. Віолетта відмовляється. Тоді Альфред привселюдно соромить її, кидаючи до ніг виграні гроші. Жорж Жермон дорікає сину за вчинок, а барон викликає ревнивця на дуель.
 
Дія IІІ
 
Віолетта важко хвора. Лікар намагається її підбадьорити, але одужання вже неможливе.
 
З відкритого вікна доносяться звуки паризького карнавалу. Віолетта, прощаючись з життям, просить покоївку роздати біднякам всі гроші та знову перечитує рядки з листа Жоржа Жермона. Той пише, що під час дуелі Альфред поранив барона, тому мав поїхати за кордон. Незабаром він повернеться, щоб вибачитися перед Віолеттою, адже Жорж, як і обіцяв, відкрив синові таємницю її самопожертви.
 
Приходить Альфред. Тепер, коли щастя так близько, Віолетта хоче жити, але сили залишають її. Жорж Жермон, який щойно з’явився, щиро кається. Проте долю не змінити: Віолетта вмирає, залишаючи на пам’ять коханому свій портрет.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Зимовий променад "La Traviata" відбудеться 30 січня 2021, 18:30, субота в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+