У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Опера "Carmina Burana"

12 серпня 2022, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Карміна Бурана" Карла Орфа охоплює широке коло тем, актуальних як в епоху Середньовіччя, коли були написані її Тексти, так і в наш час: мінливість удачі і багатства, швидкоплинність життя, радість повернення весни, боротьба плотського і духовного в житті людини.
 
Режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв Росії Валерій Раку надихнувся ідеєю поставити цей твір в сучасному прочитанні на тлі Одеського оперного театру. Образ оповідача втілює хор - за аналогією з давньогрецьким - як символ вищого небесного суду. "Ангельську" лінію чистоти і надії несуть через постановку діти, які не відають тягот життя. Головна ідея вистави, його канва передана артистами балету, чию пластику підкреслюють образні костюми.
 
"Хочеться вірити, що всі засоби вираження, з яких виткана тканина нашої вистави-приголомшлива міць оркестрової партитури, вражаюча емоція хору, чистота дитячих голосів, виразна пластика людських тіл, образність світлових рішень – не залишить нікого байдужим і змусить глядача задуматися над вічними колізіями життя», – говорить Валерій Раку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Опера "Carmina Burana" відбудеться 12 серпня 2022, 18:00, п’ятниця в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+