У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Опера-балет "Вій"

22 жовтня 2021, 18:30, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

У Одеській опері відбудеться опера-балет “Вій” в Одесі, поставлена по відомому твору Миколи Гоголя. Музику до цієї надзвичайної вистави написав українській композитор Віталій Губаренко. На вас чекає неймовірний сучасний мюзикл, наповнений містикою та конфліктом персонажів з самим автором. Так, Гоголь теж вийде на нашу сцену, щоб на власні очі подивитись на вигаданих ним створінь. Потужна музика, незвичайний жанр та майстерна пластика зачарують глядачів і повністю поглинуть їх у світ потойбічних і незвичайних героїв.
 
Опера-балет по Миколі Гоголю
Разом з Хомою Брутом ми відслідкуємо все життя  Панночки від самого народження і дійдемо до трагічної розв`язки. Чи є у цих подіях місце для надії на порятунок безсмертної душі, чи поглине морок невинних? Захоплююча сучасна вистава у залі Одеської опери!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Опера-балет "Вій" відбудеться 22 жовтня 2021, 18:30, п’ятниця в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+