У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Він - моя сестра"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Віддати життя за друга! Чи готовий ти до цієї жертви і чи важко знайти друга, за якого варто було б віддати життя? І як показує життя, ще важче передбачити, хто виявиться другом — Він чи Вона.
 
Дружба між чоловіком і жінкою є однією з наймолодших форм сексуальних стосунків та навряд чи зможе змагатися із дружбою між чоловіками.
Але що означає міцна чоловіча дружба, якщо є чоловіки, котрим жіночність природна?
 
Ця вистава руйнує стереотипи суспільства, що склалися, і змушує задуматися. Адже вся яскравість, скандальність та епатажність можуть виявитися лише строкатою обгорткою, під якою ховається глибокий сенс людських стосунків.
 
Рой – справжній чоловік, поліцейський та герой району. Він ненавидить свого сусіда-музиканта, який любить носити жіночу сукню та називати себе Поллі. Але після одного прикрого випадку життя Роя кардинально змінилося. Тепер він понівечений самітник, який втратив віру в себе. Виправити його недолік можуть заняття музикою, але грошей немає, і єдиний, на кого може розраховувати Рой, — це «сусідка» Поллі. І нехай на чоловіка вона не дуже схожа, ця дружба може бути міцнішою за чоловічу.

У головних ролях:
Народні артисти України Володимир Горянський та Анатолій Хостікоєв.
А також Катерина Рубашкіна, Лілія Нагорна, Геннадій Шевчук, В'ячеслав Зосимчук.
Режисер: народний артист України – Віталій Малахов.
Художник-постановник – Сергій Шевцов.
Продюсер – Вікторія Назарова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Він - моя сестра" відбудеться 7 лютого 2022, 19:00, понеділок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+