Інформація щодо обмеження масових заходів!

Цирк "Весняний вальс"

12 квітня 2020, 16:00, неділя
Інформація уточнюється
минула подія
До
4 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Дивовижне поєднання сили створюваних образів і краси виконуваних трюків дарує калейдоскоп яскравих фарб в манежі Одеського цирку з 7 березня, напередодні жіночого свята настойщая святково-весняна програма "Весняний вальс".

У музичному ритмі струмують, перетинаються промені прожекторів, вихоплюючи особи завмерлих від хвилювання глядачів ...
Виходячи з циркових традицій одним з головних номерів на манежi були коні. У нашій програмі зрітелі зможуть цілком насолодитися номерами з неопісуомо красивими і розумними кіньми. Запаморочливі акробати на батуті, жонглери, номери з тваринами, все це ви побачите в абсолютно нову програму  "Весняний вальс" «Гумор - рятівне коло людства ...»!
 
Щоб веселити публіку, потрібно володіти особливим комічним даром. Цим талантом цілком володіє клоун, який не залишить без посмішки жодної людини під куполом Одеського цирку. Весь вечір на манежі він дарує коханій глядачеві свої смішні репризи.
 
Діти, яким ще не виповнилося 5 років, можуть відвідати захід без квитка і надання окремого місця (квиток потрібен тільки батькам).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Цирк "Весняний вальс" відбудеться 12 квітня 2020, 16:00, неділя в Одеський Державний Цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+