Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Цирк "Новорічний експрес"

7 січня 2021, 16:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любі діти й дорослі!
 
Шановні Одесити та Гості міста!
 
Дивовижна казка поспішає до вас!
 
Кумедні собачки, мавпи, тварини разом зі сміливими акробатами, повітряними гімнастамі, веселий клоун та Дід Мороз підготували для друзів цирку Справжній новорічний сюрприз!
 
Тож, ласкаво просимо до казки!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Цирк "Новорічний експрес" відбудеться 7 січня 2021, 16:00, четвер в Одеський Державний Цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.