Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ОДЕСЬКА ЛІГА СМІХУ

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Хто вони нові гумористи міста, а можливо в майбутньому і країни? Як вони жартують, про що? І чиї цитати підуть в повсякденний ритм міста?
Все це ми дізнаємося в новому проекті «Одеська Ліга Сміху» вже зовсім скоро.
 
Ми чекаємо всіх бажаючих добряче посміятися і провести вечір з гумором і хорошими штуками. Стеж за улюбленою командою і підтримай її гучним сміхом і оваціями.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ОДЕСЬКА ЛІГА СМІХУ відбудеться 5 березня 2019, 19:00, вівторок в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.