ЖЕНЯ ГАЛИЧ (O.TORVALD). Одеса

ЖЕНЯ ГАЛИЧ (O.TORVALD). Одеса

Про подію

O. Torvald зіграють одразу два великих концерти в київському клубі Sentrum. #НАШІЛЮДИВСЮДИШОУ 11 та 12 грудня будуть зовсім різними за настроєм та програмою – For Girls та For Boys.
Євген Галич, O.Torvald: “ Це нормальна світова практика, коли гурт грає два концерти підряд, бо зала не вмістить всіх бажаючих за один виступ. Та це не просто два концерти, ми вирішили розважитися і зробити 11 грудня концерт виключно для дівчат – там будемо грати красиві пісні про кохання, особливо красиво виглядати. А 12 грудня ми зробимо концерт для хлопців. Для них готуємо “важку” програму, рубілово, суцільний треш і угар – звучатимуть бойовики. Але звичано ніхто не забороняє дівчатам, якщо вони хочуть послухати рубілово, приходити 12 грудня, а хлопцям, якщо вони хочуть підчепити когось – приходити 11 грудня. Буде круто!”
 
Концертне шоу обіцяє бути шаленим. Окрім вибраних пісень, під час #Нашілюдивсюдишоу O.Torvald планують презентувати нові відеокліпи, а також пісні з нового альбому, над яким почали роботу цього літа. Спеціально для фанів #Нашілюдивсюди, команда проведе перед концертами Meet&Greet . Як потрапити на зустріч і поспілкуватися з музикантами, дізнаєтеся найближчим часом з соціальних мереж гурту.
Питання? Відповідь!
+