Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "№13"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Номер 13» - п'єса Рея Куні - це комедія положень в чистому вигляді
 
Ось вже третій десяток років "№ 13 " з успіхом простує по театральних підмостках всього світу. П'єса увійшла до золотого фонду британського театру, як одна з кращих англійських комедій ХХ століття.
 
Дія відбувається в готелі в 13 номері…
 
В центрі історії помічник прем'єр-міністра Великобританії Річард Уіллі, який вирішив пропустити парламентські дебати, віддавши перевагу балачках активну дію. Він знімає готельний номер і приводить туди секретарку.
 
Все могло закінчитися цілком передбачувано, але на сцені з'являється «третій зайвий» – випадково придавлений віконною рамою приватний детектив, подглядывающий за парочкою з балкона готельного номера. Річард і секретарка Джейн турбуються – куди подіти труп, щоб уникнути скандалу! А тут ще вічно втручаються то обслуговуючий персонал, то, раптово прибула дружина містера Уіллі, то ревнивий чоловік секретарки…
 
Весь жах в тому, що кожен крок лише заплутує ситуацію! Сюжет вистави закручується і набуває нових подробиць і поворотів протягом усього спектаклю, змушуючи глядача сміятися до сліз...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "№13" відбудеться 10 грудня 2019, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+