У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ніч Святого Валентина"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Автор: А.Мардань. Жанр: Психологічна драма в 2-х діях.
 
Здавалося б, все як завжди: прийшов чоловік до жінки. Чужий чоловік – до чужої жінки. І прийшов він, як це часто трапляється, на ніч дивлячись. Щоправда, ніч цього разу особлива – та, що освячена покровителем усіх закоханих Святим Валентином. Однак, і в цьому теж, мабуть, немає нічого незвичайного, скоріше навіть навпаки. А ось починається незвичайне тоді, коли виявляється, що в Ніч Святого Валентина чоловік і жінка стурбовані ... зовсім не тим, чим бувають стурбовані люди в подібних випадках. Так що ж відбувається? І що буде потім із чоловіком героїні, коли повернеться він додому?
 
А ось на цьому й закручена лиха інтрига у психологічній драмі давно й широко популярного одеського драматурга, а віднедавна – вже й заслуженого діяча мистецтв України Олександра Марданя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Ніч Святого Валентина" відбудеться 14 лютого 2022, 19:00, понеділок в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+