У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "НАЦІЯ"

5 липня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фестиваль театрів "МОЛОКО" представляє Національний академічний обласний український музично-драматичний театр Івана Франка (місто Івано-Франківськ) в Одесі та Миколаєві «Нація» драма-реквієм за твором Марії Матіос.

Вистава - на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцульщині. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрює незагоєні рани давно минулого, але й дарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя.

Народжується НАЦІЯ. Молитва-реквієм «Нація» через ляльку-мотанку – сакральний символ єднання тих, хто відійшов у засвіти і тих, хто ще не народився - нагадує нам про висОти нашого духу, про силу нашої нації і мудрість та зв'язок поколінь. І в цьому є найвищий духовний сенс. Бо немає такої історичної правди, яку людина не може зрозуміти. Режисер: Шевченківський лауреат, Народний артист України - Ростислав Держипільський. Пластичне рішення - Андрій Кирильчук. Пісенне рішення Шевченківської лауреатки Наталії Половинки, Гайда на чотирнадцяту наймасштабнішу театральну подію літа в Україні!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "НАЦІЯ" відбудеться 5 липня 2021, 19:00, понеділок в Одеський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+