У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Стендап Наталії Гаріпової: Мамочка повернулася

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СТЕНДАП НАТАЛІЇ ГАРИПОВОЇ В ОДЕСІ?
  • Одна із найвідоміших представниць вітчизняного стендапу.
  • Унікальна програма, яку ви більше ніде не побачите.
  • Незабутній вечір в оточенні дотепних та актуальних жартів.
9 грудня приходьте до Одеської обласної філармонії на великий концерт незрівнянної Наталії Гаріпової! Відома українська комікеса представить стендап «Мамочка повернулася!»
 
"Мамочка повернулася" - це особлива програма, бо повторів її не буде. Цього разу у центрі уваги, поруч із темами сексу, ролі жінки у суспільстві та життя самого суспільства виявилася… вагітність. Про цей «цікавий» стан Наталії Гаріпової є що розповісти, адже вона пройшла через нього «від і до». Тому нова програма адресована всім вагітним – у минулому та теперішньому, а також – у майбутньому. Серйозна тема, представлена під соусом чесного та нетривіального гумору, нікого не залишить байдужим.
 
Наталія Гаріпова продовжує нарощувати масштаби гастролей та розширювати армію своїх шанувальників. На рахунку автора вже дві концертні програми: «День незалежності» та «Вам за себе соромно», а також виступи на сценах Білорусі, Ізраїлю, Литви, Латвії, Чехії та, звісно, України.
 
Артистка також є зіркою проектів "Відкритий мікрофон", "Камеді Баттл", "Гуднайт клаб", "Жіночий квартал".
 
Чекаємо Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Стендап Наталії Гаріпової: Мамочка повернулася відбудеться 9 грудня 2021, 19:00, четвер в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+