Національний хор грузії "Тбілісі"

16 жовтня 2017, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ранее украинские меломаны имели возможность слышать Национальный хор Грузии «Тбилиси» в 2010-м – в Киеве во время совместного концерта с известной певицей Нино Катамадзе. И вот впервые этот чоловічний акапельный коллектив будет гастролировать Украиной. 

Национальный хор Грузии «Тбилиси» - это 12 вокалистов: шесть теноров, три баритона и три басы. Руководитель коллектива - заслуженный деятель искусств Грузии, лауреат Государственной премии Роберт Гоголашвілі. Директор хора - кавалер Ордена Чести Заза Мамаладзе. В репертуаре ансамбля - грузинские народные песни, песни грузинских композиторов, а также известные мелодии из кинолент (в частности, «Мимино», «Скрипач на крыше»), из Бродвейских мюзиклов... А специально для тура по украине в репертуаре хора «Тбилиси» появилась песня на стихотворение Тараса Шевченко «Реве та стогне Дніпр широкий». Но это еще не все песенные сюрпризы, которые ждут украинскую публику во время двухчасовых концертов.

Национальный хор Грузии «Тбилиси» был создан в 1980 году. За время своего существования коллектив дал более пяти тысяч концертов как в Грузии, так и за рубежом: США, Япония, Бельгия, Нидерланды, Чехия, Италия, Франция, Великобритания, Эстония, Россия... Дискография ансамбля насчитывает восемь альбомов, а также 6-серийный документальный фильм «С песней вокруг света». В 1997-м «Тбилиси» награжден орденом Чести Грузии.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Національний хор грузії "Тбілісі" відбудеться 16 жовтня 2017, 19:00, понеділок в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+