Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Мюзикл "Дерибасівською..."

У продажу залишилось 442 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:25
З антрактом
Бронь
24
години
10+
Російською мовою

Про подію

За роздумами М. Жванецького. Сюжет — К. Рубинський, В. Баскін, лібрето — К. Рубинський. Жванецький — це людина світу, і він — у нашому серці!  Його думки, жартизмушують подивитися на світ, в якому ми живемо, іншими очима, зрозуміти його, прийняти і жити із задоволенням! Вистава, яку представляє наш театр, — сміливий творчий експеримент композитора Володимира Баскіна, лібретиста Костянтина Рубинського, режисера-постановника Володимира Подгородинського і всього колективу театру.
 
Такого не робив ще ніхто: 20 музичних номерів, прекрасні «види» Одеси, єдина сюжетна лінія, в яку з'єднані герої відомих ранніх оповідань нашого геніального земляка, — своєрідний гімн Одесі і Жванецькому, як одному із символів нашого міста! Це потрібно бачити на власні очі, щоб виходячи із глядацької зали сказати: «Це, таки да, — Одеса!»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Мюзикл "Дерибасівською..." відбудеться 10 лютого 2022, 18:30, четвер в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+