Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мюзикл "Дерибасівською..."

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

Мюзикл в 2 действиях по размышлениям М. Жванецкого
Либретто — К. Рубинский
 
Жванецкий — это человек мира, и он — в нашем сердце! Его мысли, шутки заставляют посмотреть на мир, в котором мы живем, другими глазами, понять его, принять и жить с удовольствием!
 
Спектакль, который представляет наш театр, — смелый творческий эксперимент композитора Владимира Баскина, либреттиста Константина Рубинского, режиссера-постановщика Владимира Подгородинского и всего коллектива театра. «По Дерибасовской…» — мюзикл по размышлениям М. Жванецкого. Такого не делал еще никто: 20 музыкальных номеров, прекрасные «виды» Одессы, единая сюжетная линия, в которую соединены герои известных ранних рассказов нашего гениального земляка, — своеобразный гимн Одессе и Жванецкому, как одному из символов нашего города!
 
Это нужно видеть собственными глазами, чтобы выходя из зрительного зала сказать: «Это таки да — Одесса!»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Мюзикл "Дерибасівською..." відбудеться 14 травня 2021, 18:30, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+