Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Мюзикл "Без вини винуваті"

У продажу залишилось 422 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 50 грн
Тривалість
02:25
З антрактом
Бронь
24
години
10+

Про подію

Мюзикл на 2 дії за однойменною п'єсою О. Островського
Лібрето та вірші-Г. Котов
 
У центрі уваги — характер сильної і вольової жінки, здатної духовно воскреснути після важких ударів долі. Багато років вона жила з постійним внутрішнім болем, але змогла вистояти, незважаючи на всі напасті, і реалізувати себе у творчості. Вона стала відомою, талановитою актрисою. Весь біль, колись пережиту в молодості, вона втілила на сцені.
 
Є в п'єсі і протилежний характер, її антипод — колишній кохана людина і батько її сина Гриші. Справжній мелодраматичний негідник! Він єдиний, кого Кручинина пробачити не зможе ніколи.
 
Але, врешті-решт, все закінчується добре і порок покараний, а доброта винагороджена.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Мюзикл "Без вини винуваті" відбудеться 29 січня 2022, 18:30, субота в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+