Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Моновістава "Осінь"

12 лютого 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
00:45
Без антракту
Бронь На касу
24
години
15+

Про подію

Композиція вистави складена з 2-х віршів і фрагментів прозових творів Тадеуша Ружевича: «Обличчя», «Смерть у старих декораціях», «Ця стара холера» та «Нова філософська школа»
 
Жанр: Моновистава
Тривалість: 45 хвилин
Переклад з польської - Ярина Сенчишин
Автор вистави і виконавець Юрій Невгамонний.
 
Вистава виконується українською та польською мовами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Моновістава "Осінь" відбудеться 12 лютого 2020, 19:00, середа в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.