Михайло Жванецький. Ювілейний концерт «зазначив! .. (в двох відділеннях)»

Тривалість
02:00
Російською мовою

Про подію

Михайло Жванецький. Ювілейний концерт «зазначив! .. (в двох відділеннях)»

21 березня, найвідоміший і улюблений усім світом одесит, відзначить свій ЮВІЛЕЙ з друзями і близькими в рідному місті! Одесити особливий глядач для Жванецького, тут всі свої і тому в залі панує виключно домашня атмосфера. Успей купити квиток і будь в колі близьких в цей вечір !!!

Михайло Жванецький вже давно є візитною карткою Одеси. Завдяки йому все знають, що одесити мають винятковий почуттям гумору. Його жарти не мають віку і кордонів! Мало того, в останні роки глядач на концертах Жванецького значно помолодшав. Сім'ї приходять відразу декількома поколіннями, тому що весело, дотепно, повчально і просто приємно бути поруч і вбирати його мудрість!

Ще одна фішка, завдяки якій артиста завжди і всюди впізнають - його знаменитий портфельчик. Незмінний аксесуар постраждав від часу, він весь в потертостях, а замок ледве закривається ... бо нутро портфеля наповнене геніальними текстами.

Жванецький звично клацнет замком, вивудить сколену скріпкою рукопис і не поспішаючи, витримуючи знамениті паузи, зачитає ваш улюблений «Одеський пароплав» або вічно актуальний шедевр «Ретельніше ...»

Ні для кого не секрет, що кожен його виступ збирає величезну кількість глядачів, і природно, що квитки розлітаються ще в перші дні продажів! Тож покваптеся!

Зустрічаємося в Оперному!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Михайло Жванецький. Ювілейний концерт «зазначив! .. (в двох відділеннях)» відбудеться 21 березня 2019, 19:00, четвер в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+