Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Господин Хороший". Михайло Єфремов

24 листопада 2020, 19:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія
16+

Про подію

Проект "Господин Хороший" Абсолютно НОВА програма до моменту українських гастролей приурочених до дня сміху і дурня - це своєрідна прес-конференція, відповіді «Господина Хорошего» на актуальні питання сучасності. Природно, до приїзду «Господина Хорошего» життя підкине автору масу нових актуальних сюжетів. Жанр «ньюзікл», з яким «Господин Хороший», як і «Господин Поет», не змінюють з самого народження, зобов'язує їх оновлювати програму кожного концерту відповідно до найнеприємніших новин сучасності.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

"Господин Хороший". Михайло Єфремов відбудеться 24 листопада 2020, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.