У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Фортепіанний концерт Мауріціо Біньоне «Внутрішні роздуми»

5 листопада 2022, 19:00, субота
У продажу залишилось 935 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 350 грн
Бронь
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 21 ТРАВНЯ 2022 19:00 НА 5 ЛИСТОПАДА 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

Мауріціо Біньоне - італійський піаніст і композитор, який охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, не нехтуючи експериментами, але завжди із загальною ниткою, яка поєднує всі його роботи, і це чітко визначена мелодійна лінія. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає, – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями. Своєю музикою Мауріціо нашіптує душам людей і встановлює з ними особливу гармонію, яка створює відчуття емоційного та катарсичного благополуччя.
 
Мауріціо вважається одним із найцікавіших художників нової сучасної італійської сцени, його роботи фактично виконуються у найзначніших театрах та концертних залах світу. 2022 рік - це рік, коли він проведе свій новий проект Inner Reflecions по всьому світу, задушевна розмова з піаніно. Щоденник, повний спогадів та переживань, подорож назад, на згадку та майбутні бажання. Також, думки про життя та людські стосунки, звуки природи та естетичні рухи, які її відрізняють. Але щоденник складається не тільки з музичних нот...
 
Насправді зошит, у який Мауріціо записував свої думки, буде частиною концерту. Мауріціо під час виступу прочитає свої твори, сповнені пристрастей та почуттів, і змусить публіку розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ, інтимний діалог, який ведеться пошепки. Все було написано за 3 місяці карантину в Італії, поки повітря було нерухоме, а час здавався призупиненим…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Фортепіанний концерт Мауріціо Біньоне «Внутрішні роздуми» відбудеться 5 листопада 2022, 19:00, субота в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

12 листопада, 19:00
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка ціна: від 350 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 674
11 лютого, 19:00
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія) ціна: від 350 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 540

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+