Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Майстер та Маргарита

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Майстер та Маргарита» в Одесі!

2 липня 2021 року у Одеському академічному  театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбудеться урочисте відкриття чотирнадцятого національного фестивалю українських театрів “Молоко” в Одесі, Миколаєві та Херсоні. На вас чекає вистава “Майстер і Маргарита” від минулорічного переможця - Полтавського театру Миколи Гоголя. Драматичне полотно за участі сотні акторів. Вічна історія про боротьбу добра зі злом і незмінність людської сутності. Як казав сам Воланд: “Люди як люди... квартирне питання тільки їх зіпсувало...”
 
Відкриття театрального фестивалю “Молоко” в Одесі
Майстер і Маргарита, хто вони? Непокірні щасливці, яким судилося кинути виклик долі і знайти вічний спокій? Або творці власного всесвіту у напівпідвальній квартирі на два віконця?
 
Сатирична вистава про вічні почуття, вічний конфлікт темряви і світла та про жорстокий час, який не передбачав вирішення філософських питань, а віру заміняв масовим примусом та примарними ідеями справедливого майбутнього у тоталітарному суспільстві.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Майстер та Маргарита відбудеться 2 липня 2021, 18:00, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+