У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"МАШИНА ВРЕМЕНИ"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ТУР «50 РОКІВ" МАШИНІ ЧАСУ "» - В УКРАЇНІ!
 
Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх стільки ж, скільки пам'ятаємо себе. Тому часом приймаємо їх як належне.
 
Але ж насправді це - чудо.
 
Багато ви знаєте груп, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки живуть ...
 
Причому це чесний «полтинник». Тобто не той випадок, коли музиканти проблісталі кілька років в сімдесяті і потім довгі роки знати один одного не хотіли, але під ювілей зібралися, щоб зрубати по-легкому - немає, всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах. Без перерв і сходів-розвалів.
 
Причому це творчий «полтинник». Тобто не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують «а що, вони ще живі?» Одного разу вийшовши на перший план, група нікуди з нього не йшла, в 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їх постійної концертній програмі пісні з 1976 сусідять з піснями з 2016 - і публіка хором співає ті і інші. А часом сет-лист забирається і в більш глибоку старовину - і там теж виявляються свої хіти.
 
Причому це дійсно група - а не лідер плюс статисти. Вся трійка - Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфремов - не розлучається вже сорок років (другий взагалі вперше прийшов в 1971, але до 1979 кілька разів йшов і повертався). Разом з ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал) і Олександр Дитковский (труба, тамбурин, бек-вокал). Але і більшість колишніх учасників - невипадкові фігури, які промайнули в історії колективу на рік-два, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які приходили в команду всерйоз і надовго і залишили колосальний слід.
 
Так, це трошки схоже на мильну оперу - але вона і не може будуватися навколо одного персонажа, в ній завжди є кілька сходяться і розходяться сюжетних ліній.
 
Це «Машина Часу».
 
І зараз в її історії починається нова глава.
 
Весь ювілейний рік проходить в гастрольному турі, самому амбітному в історії групи. Пригадуються вісімдесяті, коли команда давала по двісті концертів в рік. Або кінець дев'яностих з навколосвітніх туром на честь тридцятиріччя ... Зараз планується дещо ще більш грандіозне. З концертами не тільки по Європі - але з виступами на п'яти (а то і більше!) Континентах. І вже зараз зрозуміло, що поїздка розтягнеться до кінця 2020.
 
І, звичайно, особливе місце в турі займає Україна. «Машина» вперше приїхала сюди на початку 80-х - і з тих пір, здається, не було і року, коли музиканти не виступали тут все разом або з сольними проектами. Енергія української публіки, її любов і емоційна щедрість - це те, заради чого хочеться приїжджати знову і знову! І в 2019 році група знову знайде, чим вас здивувати і порадувати.
 
Українське крило ювілейного туру «Машини Часу» включає в себе ... концертів:
 
Зі сцени лунатимуть пісні всіх часів - з початку 70-х остаточно 2010х.
 
І ті, які прописані у нас в ДНК.
 
І ті, яких музиканти ще не написали, а ми ще не чули.
 
До зустрічі

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

"МАШИНА ВРЕМЕНИ" відбудеться 7 грудня 2019, 19:00, субота в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+