Льоша Свік

16 червня 2019, 22:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

16 червня в одеському клубі Ibiza - артист, який проповідує в творчості свій стиль, що йде від серця і душі, - Льоша Свік. Не пропусти сам і скажи всім своїм!
 
Репер підготував спеціальну програму з робіт нового альбому і стовідсоткових хітів. А це означає, що є надія насолодитися улюбленими треками «Дим», «Малиновий світло», «Я хочу танцювати» та іншими енергійними роботами.
 
Перша популярність, хоч і в вузьких колах, прийшла до Льоші СВіК з виходом пісні «Останній дощ». Наступним кроком до успіху стала участь в групі Puzzle. І ось тепер артист легко збирає повні зали на сольних концертах. А це для репера - не найпростіше завдання.
 
Перехід до самостійної творчості ознаменувався для хлопця новим вектором звучання. У треках Льоші з'явився модний денс-саунд, який в поєднанні з відвертими ліричними текстами став потужною приманкою для цінителів душевного речитативу і смачного денс-міксу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Льоша Свік відбудеться 16 червня 2019, 22:00, неділя в Клуб "Ibiza". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+