КУРГАН feat AГРЕГАТ

28 липня 2019, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

сыляны и селючкы,дядькы и тьоткы, дамы и господа...и малолеточкы 
 
В город с багатым иисторическым прошлым,приезжаем мы "Селюкы"  Читать реп. Прыдлагаем Вам посітить саме странне мероприятие  в вашой жызни.В свою очередь, мы вам предоставым возможность  матюкаться толпой,тыкать факы ,устроить слем под "Кровавый кулак"  под "Сельску драку".Покрычать вместе уходыйш ну й п........й. Встаем из своих  кроваток и выходым прям до нас на концерт на пляж в город Одесса 
 
Курган и Агрегат ! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

КУРГАН feat AГРЕГАТ відбудеться 28 липня 2019, 19:00, неділя в WESTERN. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+