У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Хто кого?

10 вересня 2021, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ювілейний концерт заслуженого артиста України Володимира Кондратьєва
Шановні глядачі!
 
Запрошуємо вас в Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного на ювілейний концерт заслуженого артиста України Володимира Кондратьєва «Хто кого?»
 
10 вересня о 18:30 на вас чекає феєричне шоу - світові хіти та авторські пісні у виконанні улюбленця публіки, артистів хору та балету театру.

Володимир Кондратьєв після закінчення Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової почав працювати у нашому театрі і вже більше 20 років дарує насолоду глядачам своїм талантом. За ці роки  ним було створено багато ролей у виставах класичного репертуару, а також у мюзиклах та рок-операх. Окрім того, Володимир є виконавцем і автором великої кількості пісень, творчих проектів, сольних концертів тощо. Ювілейний концерт Володимира Кондратьєва з нагоди присвоєння йому почесного звання «Заслужений артист України» та 50-річчя від дня народження продемонструє яскравий потенціал виконавця та творчу багатогранність особистості в цілому. 
В концерті беруть участь артисти театру, хор і балет.
Запрошуємо для висвітлення цієї події у ЗМІ.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Хто кого? відбудеться 10 вересня 2021, 18:30, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+