У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Міша Крупін та гурт «Корупція»

21 липня 2021, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Миша Крупін і група “Корупція” в Одесі!
21 липня 2021 року в Літньому Театрі «Міський сад» відбудеться концерт Михайла Крупіна в Одесі! Концертний тур з програмою "Красный бархат" проходить спільно з групою "Корупція". Авторський стиль виконавця можна позначити як суміш репу і неошансона. При цьому музичний матеріал колективу не обмежується окремими жанрами, переходячи від джазових імпровізацій до вставок фольклору і народних мотивів.
 
Концерт "Красный бархат" в Gorsad
Миша Крупін і група «Корупція» говорять тільки про те, що актуально і важливо для кожного. Подібно бесіді «по душах» з випадковим подорожнім в далекій дорозі, розмова неспішно перетікає від обміну кумедними історіями до вічних тем і гострих питань сучасної дійсності. У цей вечір вашим задушевним співрозмовником виступить фронтмен проекту «Корупція».
 
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Міша Крупін та гурт «Корупція» відбудеться 21 липня 2021, 19:00, середа в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+