У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт Вадима Бессараба

26 серпня 2022, 18:00, п’ятниця
У продажу залишилось 99 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 100 грн
Бронь
1
годину

Про подію

Сучасний джаз різноманітний і багатогранний, дозволяє кожному слухачеві знайти саме ту музику, яка йому співзвучна. Одним із представників сучасного джазу є піаніст  Вадим Бессараб. Його музика  лірична і мелодійна, поєднує в собі академічну манеру виконання і вишукану імпровізаційність сучасного європейського джазу. Вадим Бессараб один з небагатьох піанистів джазового середовища, що тривалий час приділяє особливу увагу грі на роялі соло. Музикант вдало поєднує традиційний підхід з новітніми можливостями сучасної джазової мови, академічне вишукане звучання і етнічні настрої.
 
«…Уявити  себе лунаючим з боку і почути музику під час своєї гри дві різні речі. Друге можливе лише якщо ти щиро любиш гру, не ототожнюючи себе із музикою, коли сам і є тим інструментом…» В. Бессараб.
 
Музика , яку Ти почуєш, легка і складна в одночас, в неї можна зануритись, прокинувшись лише наприкінці концерту. Кожна зіграна нота, відгукнувшись в серці слухача, так і залишиться там. Імпровізаційна з голови до п‘ят, музика не залишить Тебе байдужим. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Концерт Вадима Бессараба відбудеться 26 серпня 2022, 18:00, п’ятниця в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+