Контрабас з Одеси

28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Прем'єра в театрі «На Ніжинській», шостий вистава за Одесу в нашому репертуарі.
 
За участю акторів і музикантів музичного вистави «Бички в томаті», тепер 1960-і роки ... Одеса ...
 
З незапам'ятних часів професія контрабандиста була вкрай небезпечною, але по-своєму цікавою професією. Однак такий вид нетрудовий діяльності зовсім поза справами кустарів одинаків і авантюристів, а серйозне колективна творчість, яка потребує особливої кмітливості, винахідливості, швидкості реакції і, звичайно ж, натхнення! Але що накажете робити наївному провінційному музикантові з славного міста Бердичева, який ненавмисно потрапляє в зграю справжніх одеських контрабандистів? Як виплутатися з такої непростої ситуації, тим більше, що всі члени злочинної групи «косять» під законослухняних і нешкідливих жителів веселого південного міста, виконуючи весь час для конспірації популярні одеські шлягери ...
 
У ролях: Ірина Токарчук, Валерій Швець, Ольга Саяпина, Микола Шкуратовскій, Олексій Семенищев, Валерій Черніс, Ігор Знавців, Сергій Запорожець, Ольга Зеленська.
Художник по костюмах: Мар'яна Лисевич
 
Жива музика від Клезмер-бенду «Мамині діти».
 
Спектакль поставлений за мотивами п'єси «Контрабас з Одеси», АВТОРИ: Сергій Куркай і Галина Короткова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Контрабас з Одеси відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+