Концерт органної музики

23 вересня 2021, 18:30, четвер
У продажу залишилось 755 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 40 грн
Бронь
24
години

Про подію

Концерт органної музики в Одесі!
У Одеській опері відбудеться концерт органної музики в Одесі у виконанні лауреата численних міжнародних конкурсів Ольги Єфремової, яка після закінчення Одеської консерваторії стажувалася у найкращих європейських викладачів і дотепер регулярно бере участь у майстер-класах визнаних виконавців.
 
Концерт класичних творів
Орган — це нінащо не схожий величний інструмент для якого писали свої твори найвидатніші композитори світу. І тільки у виконанні органу можна відчути і почути весь задум автора. Твори Баха, Вальтера, Штама — виконані наживо на органі — це неймовірне задоволення для будь-якого шанувальника класичної музики.
 
Щоб потрапити на концерт органної музики в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 40 до 250 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Концерт органної музики відбудеться 23 вересня 2021, 18:30, четвер в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+