Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт органної музики

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Художник - Ігор Анісенко
 
Режисер, що веде виставу - Віктор Янчук
 
Музика Й.С. Баха, Ф.Мендельсона, К.Сен-Санса, Й.Райнбергера,  М.Регера, Ж.Массне, Н.Ортолано, Р.Шумана.
Тривалість: 1 год. 30 хв
 
Виконується без антракту
 
Беруть участь:
 
Вероніка струк  (орган)
 
Ганна Бондаренко (сопрано)
 
Олег Злакоман (тенор)
 
Олександр Прокопович (тенор)
 
Леонід Попов (кларнет) 
 
Закінчила з відзнакою Одеську диригентсько-хорову школу з класу фортепіано, композиції та хорового диригування, Одеське державне музичне училище (нині - Одеське державне училище культури і мистецтв) ім. К.Ф. Данькевича за фахом «Фортепіано» у Д.Пашковского і Одеську державну консерваторію (нині - Національну музичну академію) ім. А.В.Нежданової за класами «Фортепіано» (клас професора І.Сухомлінова), «концертмейстерства» (клас О.Мельник), «Камерний ансамбль» (клас В.Іваніцкой, Н.Карауловского). Факультативно відвідувала клас органу В.Рубахі.
 
У 1996 - 1999 рр. відвідувала майстер-класи піаніста Дж. Бернса і Л. Стайна - учня А.Шёнберга і експерта другої Віденської школи в Музичній академії г.Райнстерг. Одночасно займалася з органістом кірхи Св. Лауренціу Г. Грошем. Двічі була стипендіатом Міністерства закордонних справ Німеччини, а також стипендіатом засновників журналу «Die Zeit».
 
У 2000 - 2001 рр. працювала в Одеській хореографічній школі, школі «Костанді», педагогічному та хореографічному училищах, у Південноукраїнському педагогічному університеті ім. Ушинського, співпрацювала з Камерним оркестром Одеської обласної філармонії (художній керівник і диригент - заслужений артист України І. Шаврук).
 
З 2000 року працює концертмейстером спершу балетної, потім - оперної трупи Одеського національного академічного театру опери та балету.
 
З 2000 року стала органістом Одеської Євангелічно-лютеранської церкви Св.Павла.
 
З 2001 по 2003 рр. вивчала теологію, відвідуючи лекції доктора М.Хука. У 2004 році як органістка стажувалася в Румунії (м Сібіу в Німецькому університеті) у проф. У. Філіппі, а також вивчала церковний (лютеранський) хоровий спів і теологію у проф. К.Філіппі.
 
 
 
З 2004 року є керівником Музичного семінару для музикантів лютеранських церков України, а також музичним консультантом для предикатів і вікаріїв НЄЛЦУ.
 
З 2010 року за підтримки керівництва НЄЛЦУ заснувала щонедільні органні концерти в Одеській кірсі.
 
2011 року є співзасновником і арт-директором щорічних органних фестивалів «Органне літо в Одесі».
 
Як органістка веде активну концертну діяльність і в Україні і за її межами (Німеччина, Румунія, Польща, Молдова, РФ), учасниця національних і зарубіжних фестивалів духовної музики.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Концерт органної музики відбудеться 29 серпня 2020, 19:00, субота в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+