У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музична комедія "Брехуха"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЗАМІСТЬ ВИСТАВИ "ДЕРИБАСІВСЬКОЮ..." БУДЕ ПОКАЗАНО ЦЮ ВИСТАВУ
 
Музична комедія на 2 дії за однойменною п'єсою М. Мейо і М. Еннекена. Лібрето і вірші — заслужений діяч мистецтв України Ю. Рибчинський. Дві молоді пари. Все життя — попереду. А ось всякі складності і розбіжності — вже зараз. І треба якось з них виплутуватися та рятувати сім'ю. Як? А ось тут у кожного — свої методи. Один нешкідливий виверт тягне за собою вже сніжний ком неприємностей і запаморочливих змін у сімейному житті героїв. Відзначимо: все це — неймовірно смішно.
 
Бажання врятувати сім'ю за допомогою майже вкрадених новонароджених призводить до їх збільшення. До кінця вистави в будинку виявиться вже кілька немовлят, і всі абсолютно заплуталися, не знаючи, що робити далі... Це історія про неймовірну винахідливість і залізнесамовладання. Ну і про головне — про ту саму найсильнішута всепрощаючу любов, яка творить чудеса.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Музична комедія "Брехуха" відбудеться 10 лютого 2022, 18:30, четвер в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+