У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

KIN CHI CAT. Відкриття сезону в Morgan Club

18 вересня 2020, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

⚜️Дорогі друзі!
Зустрічайте 18.09.2020 з 20:00 «пляжник» збирає вас на відкритті клубного сезону в Морган !!! У програмі - найяскравіше явище серед нових імен в популярній музиці Kin Chi Kat.
?Солодка парочка - Нік - дипломований лінгвіст, вільно спілкується на 8 мовах, а також діджей з 20 річним стажем роботи в клубах і на радіостанціях.
Кет - співачка, чий вокал одночасно нагадує молоду Емі Уайнхаус і пізню Мадонну.

?Kin Chi Kat - це божевільна суміш репу, диско і соулу, як ніби Емі Уайнхаус влаштувала джем-сейшн в хінкальні разом з грузинським хором, мексиканськими мар'ячі та MC Hammer.

?Kin Chi Kat - випромінюють позитив та смішать до коліків. В їх репертуарі - власні номери і ураганні кавери.
 
⚜️ 20.00. Pre party
      23.00. Start

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

KIN CHI CAT. Відкриття сезону в Morgan Club відбудеться 18 вересня 2020, 20:00, п’ятниця в Morgan Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+