JOE COCKER Tribute

24 липня 2017, 20:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

JOE COCKER Tribute – АНИС и  Lviv Jazz Orchestra
 
Впервые в Одессе! 24 июля 2017 в Театре Оперы и Балета новый совместный проект Lviv Jazz Orchestra и финалиста шоу «Голосу Країни», популярного исполнителя Аниса, посвященного Королю Каверов – Джо Кокеру. Непревзойденное трибьют-шоу, которое представляет собой подборку музыкальных шедевров легендарного певца в исполнении лучших музыкантов страны.
 
Уникальный бархатный баритон Аниса позволит зрителям узнать и по-новому ощутить музыку Джо Кокера и насладиться эмоциями, которые она создает уже не один десяток лет.
 
Эта дань уважения человеку, который возвысил понятие «Кавер» на на самый высокий новый уровень, заслуженно сделав чужие песни – Своими Хитами.
 
Не пропустите, единственный концерт в Одессе 24 июля на сцене Театра Оперы и Балета!
 
Авторы проекта: Петр Луцишин и Анис

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

JOE COCKER Tribute відбудеться 24 липня 2017, 20:00, понеділок в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+