Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Історії кохання для дорослих"

31 серпня 2021, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 380 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 300 грн
Бронь
48
годин
Російською мовою

Про подію

31 серпня 2021 року у Літньому театрі “Горсад” відбудеться вистава “Історії кохання для дорослих” в Одесі! Справжня комедія кабаре на сцені в міському саду і найкращі артисти і зірки телебачення! Режисер - Слава Жила. У основу постановки покладено новели польського письменника Збігнєва Ксьоджика. Звичайно, мова піде про ЦЕ.
 
Вистава для дорослих
Яніна Соколова - нещаслива у шлюбі жінка і повія за сумісництвом. До неї в двері стукає продавець ножів, якого грає Валерій Харчишин. Між ними починається розмова про товар. Але куди вона заведе наших героїв?
 
А ось талановитий у минулому філолог, а нині - викладач у дитячому садку. Раптово він зустрічає своє юнацьке кохання, а тепер - успішного кандидата наук. Випадкова зустріч, але слово за слово...
 
І це тільки декілька сюжетів з шести неймовірних історії, які побачать наші глядачі під час перегляду вистави. Гостро, романтично, несподівано! Розмови без цензури і почуття без табу!
 
Вистава для всіх, хто має сміливість відчувати!
 
Куди запросити дівчину в Одесі? На виставу “Історії кохання для дорослих”!
 
У виставі беруть участь:
 • Олексій Вертинський
 • Людмила Смородина
 • Анатолій Гнатюк
 • Ксенія Вертинська
 • Яніна Соколова
 • Валерій Харчишин

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Історії кохання для дорослих" відбудеться 31 серпня 2021, 19:00, вівторок в Літній театр, Міський сад. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

1 березня, 17:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 361
1 березня, 20:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 309
Питання? Відповідь!
+