Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ідеальний свідок

Відміна заходу
минула подія

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО
 
Повернення проданих квитків проданих буде здійснюватися за адресою
Ticket Hall - ТЦ Кристал Середньофонтанська 19г, Одеса

 

«Ідеальний свідок» - це суціль карколомна історія про пристрасть, кохання і вірності, про метаморфози наших почуттів, несподівані повороти в житті, про те, що щастя не можна запланувати, воно може тільки трапиться, іноді вельми несподівано! Тонка, зворушлива, лірична комедія.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Ідеальний свідок відбудеться 7 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.