Христина Соловій

26 червня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

26 червня 2021 року в Одеському міському саду відбудеться концерт української співачки Христини Соловій, яка заспіває пісні зі свого другого альбому, а також всі улюблені хіти. Христина Соловій займалася музикою з дитинства і зрештою сама стала уособленням української пісні: ніжна, чуйна, мелодійна та пристрасна. І якщо перший альбом Христини складався переважно з українських народних пісень, то другий — став вже цілковито самостійною авторською роботою. Христина Соловій представила його в Одесі під час свого літнього концерту. Виступ відбувся настільки успішно, що Христина Соловій знову вирішила приїхати у місто біля моря і зустрітись зі своїми шанувальниками. Адже свої пісні вона співає для кожного з них — так ніжно і чуйно, як може тільки дівчина з великим люблячим серцем.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Христина Соловій відбудеться 26 червня 2021, 19:00, субота в Літній театр "GORSAD". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+