Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Холодне Серце

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Російською мовою

Про подію

Бессмертная история мультфильма и сказки Андерсона и «Снежная королева» предстанет пред зрителем в абсолютно новом амплуа: продюсерский центр «Made in Odessa» покажет настоящее шоу для взрослых и детей — «Холодное сердце».
 
Сюжет самого кассового мультфильма компании «Walt Disney» знаком каждому. Но мы приоткроем завесу зрелищных событий, а также покажем то, чего не увидеть на большом экране.
 
Уже не первый год спектакль «Холодное сердце» успешно гастролирует по странам Европы и поражает своей необычайностью.
 
Масштабность шоу впечатляет: порядка 40 персонажей на сцене. На сцене появляются герои, с которыми зритель не сталкивался ранее: тролли, волки, живые елки.
 
Неотъемлемые элементы спектакля — удивительные костюмы, акробатические трюки, красочные декорации, современная хореография, и прекрасная музыка, интерактивные игры.
 
Волшебная феерия уводит в мир сказки, наполненный верой в чудеса, любовь, добро. Что окажется сильнее: тепло сердец или холодный расчет — вы узнаете, пережив вместе с героями круговорот событий.
 
Подарите Вашему ребенку волшебное путешествие в королевство Эренделл.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Холодне Серце відбудеться 31 грудня 2019, 14:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.