Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Комедія "Хочу зніматися в кіно"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ах, як притягує і вабить яскравий і таємничий світ Голлівуду! «Хочу зніматися в кіно!» Цю фразу як заклинання повторює 19-річна навіжена, вирішила відправитися на «фабрику мрій», де працює сценаристом її батько, правда, не дає про себе знати вже багато років. Раптово з'явилася дочка в лічені хвилини перевернула в житті Деррі Такера все з ніг на голову. Але найголовніше — учасники цієї історії зрозуміли просту істину, що щастя полягає не в успіху і блиску кінематографічної кар'єри, а в дружбі й любові.
 
Яскрава, дотепна, психологічно тонка лірична комедія.
 
Режисер — Артур Артіменьєв
Художник — Марія Крутоголова
Продюсер-Тетяна Едемська, Театральне агентство ТЕ-АРТ
Вистава йде російською мовою
 
В ролях:
 
Катерина Кістень — заслужена артистка України, актриса Нового драматичного театру на Печерську
Олександр Ярема — актор театру і кіно
Марія Трепикова — актриса Нового драматичного театру на Печерську

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Комедія "Хочу зніматися в кіно" відбудеться 4 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+